Студія кухонь “Imperor” спеціалізується по виготовленню кухонь, шаф-купе, інших корпусних меблів на замовлення.  У нас Ви знайдете найбільший асортимент фасадів для кухні класичного та сучасного стилів,  з широкою кольоровою гамою, комплектуючих, аксесуарів тощо. Наш салон кухонь співпрацює з відомими виробниками меблевих матеріалів Польщі, Німеччини, та України.

Ви можете замовити та купити кухню з використанням фасадних матеріалів: дерево (дуб, ясень, вільха, черешня, сосна, бук, береза та ін.), акриловий пластик, пластик та ін..

Вартість кухні формується з кількості матеріалів, фурнітури та технічних особливостей, що використовуються в даному проекті. При створенні кухні враховуються конструктивні та естетичні властивості матеріалів, їх поєднання в інтер’єрі і загальна гармонія в готовому виробі. Вартість матеріалів впливає як на зовнішній вигляд, так і на якість. Ми пропонуємо вибір матеріалів в декількох цінових категоріях щод задовільнити потреби будь-якого покупця.

Висококваліфіковані спеціалісти знімуть заміри з приміщення, спроектують меблі з врахуванням Ваших побажань і власного досвіду, запропонують все необхідне і відкинуть непотрібне.

Наші контакти

м.Ужгород. вул. Минайська,
16г(тц. Колізей, 2-й поверх)

+38(050) 544-22-88,
+38(050) 57-07-957

imperor.salon @ gmail.com

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

Якщо у вас виникли питання, або хочете замовити заміри  – зв’яжіться з нами зручним для вас способом. Наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами.

X