КАРВІНГ – що це таке?

КАРВІНГ – що це таке?

КАРВІНГ – що це таке?

Їжа давно перестала бути просто засобом для втамування голоду, вона перетворилася в мистецтво, і карвінг тому підтвердження. Історія карвінгу дуже цікава – вперше майстерність фігурної нарізки овочів і фруктів зародилося дві тисячі років тому в Таїланді. І якщо придворні кулінари в стародавні часи вирізали з плодів квіти, тварин і птахів, то сучасні кухарі кавун перетворюють в витончену карету, а з кабачка вирізують балерину. Як то кажуть, немає межі людським можливостям! Карвінгу можна навчитися в домашніх умовах, і для цього не потрібно бути професійним художником – досить мати хороший набір інструментів для карвінгу і знати деякі тонкощі цієї науки.

Спробуємо зрозуміти, як зробити карвінг в домашніх умовах, – ці вміння вам знадобляться для сервірування святкового столу, якщо ви захочете здивувати гостей і близьких. Коли ви навчитеся робити квіти з овочів і фруктів, страви стануть виглядати ефектно і святково, адже основна мета карвінгу – зробити наше життя красивішим.

 

Багато батьків скаржаться, що діти не хочуть їсти овочі і фрукти. Спробуйте подати фрукти у вигляді фігурок квітів або тварин, дитина обов’язково проявить інтерес до такої страви.

Освоїти мистецтво карвінга може кожен. Починаючи з найпростіших виробів, поступово можна навчитися створювати справжні витвори мистецтва.

Карвінг з овочів і фруктів-старовинне захоплення, яке припало до смаку сучасним жінкам. спробуйте себе в новому хобі і отримаєте задоволення процесу і насолоді від результату!

Головним правилом будь-якого кухаря є не тільки приготування страви, а й правильна його подача, красиве оформлення. Особливо це важливо для святкового столу, де основний елемент-це художнє перетворення страв, акцент на кольорі. І художнє різьблення, по-іншому карвінг для овочів і фруктів, допоможе вмілої господині приготувати стіл навіть для особливих урочистих випадків.

Карвінг недарма знаходиться в списку жіночих хобі поруч з ліпленням з полімерної глини і створенням прикрас. У повсякденному житті карвінг з овочів або фруктів може бути використаний для прикраси, як святкового столу, так і щоденних страв.

Стіл, прикрашений оригінальним способом, приверне увагу гостей і викличе апетит у вибагливого дитини. До речі, це відмінна ідея для тих мам, які б’ються за кожну з’їдену ложку.

Приготуйте кашу, прикрасьте її фруктами, фігурками і спостерігайте, як ваш малюк буде уплітати це «мистецтво». Можете попросити його допомогти помити овочі, придумати сюжет і таким чином весело, з користю провести час.

Техніка карвінгу тільки на перший погляд здається складною і трудомісткою. Насправді досить освоїти кілька прийомів і справжня троянда або казковий персонаж на вашому столі.

 

X