НОВОРІЧНИЙ ТЕКСТИЛЬ

НОВОРІЧНИЙ ТЕКСТИЛЬ

НОВОРІЧНИЙ ТЕКСТИЛЬ

Новорічна скатертина за правом є основою для формування красивого святкового столу. Здавалося б, що вибрати її простіше простого, але ні. Якщо правильно продумати композицію і підібрати складові столу за кольором і текстурою, твоя вечеря може бути найнеймовірнішою в усьому світі!
Ми хочемо дати тобі кілька порад, скориставшись якими, вибрати новорічну скатертину буде легко, а результат залишить задоволеною не тільки тебе, а й усіх гостей, що зібралися за столом.Новорічні скатертини: вибирай шовк і блискітки.

1. Продумай концепцію і тему столу. Для морської тематики підійде щільний текстиль, гламур передбачає блискітки, а от якщо ти віддаси перевагу вінтажу – зверни увагу на легку тканину, шовк, золоту обробку і вишивку.

2. Визначся з кольором. Запам’ятай, що посуд має гармоніювати зі скатертиною. І якщо ти не збираєшся купувати новий набір, постарайся, щоб тарілки не губилися на строкатій скатертині або ж навпаки, не виглядали занадто кричуще.

3. Зверни увагу на матеріал – він повинен добре пратися. Сама знаєш, що буває зі скатертиною після новорічної трапези.

 

Скатертина на столі – ознака затишку і вишуканості. Жодне святкове застілля не обходиться без гарної скатертини. Найчастіше, щоб привнести в будинок тепла і затишку, досить покрити стіл скатертиною.
Скатертини використовуються з незапам’ятних часів. Зображення столів, покритих скатертиною, можна знайти на стародавніх малюнках у багатьох народів світу. За довге існування скатертину зазнала велику кількість змін.

Скатертини можуть бути круглі, овальні, прямокутні. Поділяються скатертини за призначенням – це обідні, чайні, банкетні, столові, а також тематиці (новорічні, ювілейні, різдвяні, весільні, для приватних і корпоративних заходів, святкові та на кожен день.

Скатертини і серветки повинні поєднуватися з посудом, особливо це стосується яскравих відтінків.

А також Ви можете замовити скатертину в подарунок до особливого випадку: будь то весілля, ювілей, день народження або просто в знак уваги дорогій Вам людині. Такий подарунок приємно здивує і буде довго нагадувати про Вас і Ваших теплих почуттях.

 

 

 

 

X