СУЧАСНІ КУХОННІ МЕБЛІ

СУЧАСНІ КУХОННІ МЕБЛІ

СУЧАСНІ КУХОННІ МЕБЛІ

 Кухня – кімната яка традиційно вважається найважливішим простором  в будинку. У нас це приміщення служить не тільки для того щоб приймати їжу, але й для душевних посиденьок, сімейних нарад та кімнатою для виховання дітей. Кухонна кімната – це нетільки епіцентр сімейного життя, але й своєрідний жіночий офіс. Невідємним елементом будь-якої кухні є  меблеві вироби. Сьогодні вони функціональні та практичні як ніколи, до того ж постійно вдосконалюються. Які ж вони сучасні кухонні меблі?

Жоден елемент в атмосфері затишного будинку не відрізняється такою складною функціональністю та та технічною складністю як модерн. Це така собі сукупність меблів, вбудованої техніки, електричних приладів, які значно полегшують життя, та інших речей, що підкреслюють смак господарів.

Завдання фахівців, які проектують та виготовляють сучасні  меблі, створити таку кухню, щоб кожен модуль не тільки економив простір, але й як найкраще відповідав вимогам мешканців будинку чи квартири.

Сьогодні можна виготовити  кухню на будь-який смак. До тогож замовники сучасних кухонних меблів мають з чого вибрати. Корпус кухонних меблів сьогодні традиційно виготовляється ЛДСП – ламінованої дерево-стружкової плити. Ця плита може бути найрізноманітніших кольорів та відтінків чи фактур, буває матова, або глянцевиа. Для виготовлення фасадів сьогодні існує дуже багато матеріалів. Найбільш популярні це – МДФ, який теж буває глянцевим та матовим. МДФ може бути плівковим та фарбованим, останній стає популярнішим та доступнішим з кожним роком. Ще одним популярним матеріалом для виготовлення фасадів для кухні сьогодні є масив цінних порід дерева. Такий варіант рідко використовується при виготовленні сучасних кухонних меблів, він більше підходить для кухонь виконаних в класичному стилі.

X